Hakkımızda

Sarıyıldız Lazer, 1984 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Faaliyetlerini kurucusunun titiz çalışmalarıyla sürdüren firmamız nesilden nesile geçen vizyoner anlayışıyla daima daha başarılı işlere imza atmayı amaç edinmiştir. Halen 3. jenerasyonun yönetiminde başarı ve kalite odaklı işlerine devam etmektedir. Sarıyıldız Lazer markasının daha iyi seviyede olmasını hedefleyen yönetim kurulu daima kalite, güven, istikrar ve yüksek verimlilik ilkeleri doğrultusunda hizmet üretmeyi hedeflemiştir.

Sac işleme ve şekillendirme sektöründe ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermeyi hedefleyen Sarıyıldız Lazer bu ilke doğrultusunda teknolojik makine parkuru, profesyonel ekibi ve zamanı önemseyen bakış açısıyla hareket etmektedir. Üretimde kaliteyi yakalayarak Türkiye’nin dünyada en iyi şekilde temsil edilmesini de hedeflemektedir. Bu anlayışla hem Türkiye’de hem de yurtdışında gerçekleşen çalışmalar neticesinde hizmetlerini sürekli olarak iyileştirmekte ve müşteri memnuniyetini yakalamaya çalışmaktadır.

Tamamlanan Proje 130
Genç Ekip 13
Devam Eden Proje 30
Proje Çizimi 50

Vizyonumuz

Kuruluşundan aldığı güçle tecrübeyi ön planda tutma arzusunda olan Sarıyıldız Lazer; yenilikçi ve güven veren bakış açısıyla sac işleme ve şekillendirme sektöründe öncü bir marka olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Sektördeki paydaşlara değer katacak anlayışı benimseyerek ve bu anlayışın bir sonucu olarak sürekli gelişme ile iş ortaklarının güven duyduğu bir marka haline gelmek.