Beyaz Eşya

Beyaz eşya, üretimin yoğun bir şekilde gerçekleştiği ve elektronik cihazların yanı sıra sac – metal ürünlerin kullanıldığı bir alandır. Kullanılan sac malzemeler sayesinde ürünler daha dayanıklı olurken görsel manada da başarılı bir sonuç elde edilebilmektedir. Sektördeki her markanın yoğun şekilde kullandığı metal ürüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Sac çeşidi ve kalitesinin ön planda olduğu bu sektörde Sarıyıldız Lazer olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. Profesyonel hizmetler ve sorunsuz ürün tedarik süreçlerimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı tam manasıyla karşılamayı da hedefliyoruz. Siz de beyaz eşya sektöründe en makul çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Sektöründe Kullanılan Sac Tipleri

Buzdolabı, çamaşır makinesi ya da fırın gibi ürünlerin neredeyse tamamında sac kullanılarak dış çerçevenin tasarlanması söz konusu olmaktadır. Bu bağlamda dayanıklılık ön planda olsa da işlevsel ve görsel olarak da tatmin edici çözümlere ulaşılması gerektiği göz ardı edilmemelidir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüme başvurmak ve imalatı sorunsuz seviyeye taşımak adına mutlaka farklı sac tiplerini değerlendirmeye başlamalısınız.

Sarıyıldız Lazer olarak farklı alternatiflerle ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz. Bu noktada tercih ettiğiniz sac çeşidini ister ham isterseniz de işlenmiş bir şekilde size sunmayı arzu ediyoruz. Kaliteli bir imalat sürecinin en önemli parçası niteliğindeki sac çeşitlerine daha yakından bir göz atın! DKP Sac, HRP Sac, Alüminyum Sac, Siyah Sac, Paslanmaz Sac ya da Galvaniz Sac gibi farklı çözümler için bizden destek talep edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Sektörü ve Sac İşleme Hizmetlerimiz

Sac işleme hizmetleri söz konusu olduğunda ön plana çıkan hizmetler sayesinde taleplerinize cevap veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve ihtiyaçlarınıza tam manasıyla cevap veren anlayışımızla size uygun bir yaklaşım benimsemeyi de ihmal etmiyoruz. Siz de kaliteden yana taviz vermeyen bir anlayışla ürün tercih etmek istiyorsanız hangi hizmetler sunduğumuza bir göz atmalısınız.

Beyaz eşya sektöründe kullanılan geniş ürün gamını abkant büküm, lazer kesim, fiber lazer kesim ve kaynak başta olmak üzere pek çok çözümle karşılıyoruz. İster ham ister işlenmiş sac çeşitleri sayesinde üretim süreçlerini kusursuz bir seviyeye taşıyoruz. Sac çeşitleri arasından seçim yapmak ve kalite odaklı hareket etmek adına bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.