Otomotiv

Otomotiv sektörü insan yaşamında çok yoğun kullanılan araçların imalatının yapıldığı bir alandır. Sadece otomobil değil ticari araçlar ve toplu ulaşımda kullanılan çözümler de otomotiv sektörünün bir parçası olarak kabul edilmektedir. Bu araçların dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmesi açısından değeri çok fazla olan sac – metal çözümleri ile imalat aşamaları titizlikle tamamlanır. Hem araçların ana aksamları hem de yedek parçalarının imal sürecinde öne çıkan sac çeşitleri ile alakalı taleplerinize Sarıyıldız Lazer ile cevap verebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı çözümlere başvurmak adına size en uygun ürünü belirleyin. Üstelik işlenmiş ya da işlenmemiş ürünlerle imalat sürecinde daha profesyonel çözümlere ulaşın!

Otomotiv Sektöründe Kullanılan Sac Çeşitleri

Motorlu taşıtlar ve yedek parçalarının imalat aşamalarında kullanılan sac çeşitleri ciddi farklılıklar göstermektedir. Bu çerçevede amaç hem kaliteli alternatiflerden faydalanmak adına Sarıyıldız Lazer uzmanlığına göz atmalısınız. Peki, ürün gamımızda bulunan ve otomotiv üreticileri tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen alternatifler nelerdir?

Galvaniz sac, baklavalı sac, DKP sac, HRP sac, siyah sac, alüminyum sac ve diğer bütün sac çeşitleri için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Kalınlık ve ebat konusunda herhangi bir sınırlama olmaksızın ihtiyaçlarınızı karşılayarak üretim sürecinize destek oluyoruz. Üstelik sizlere sunduğumuz metal çözümleriyle standartları daima daha iyi seviyeye taşıyoruz. Dilediğiniz miktarda ve özellikte sac çeşitleri için talebinizi ileterek kısa sürede tamamlanacak tedarik sürecinden yararlanın.

Otomotiv Sektörü ve Sac İşleme Hizmetlerimiz

Araçların imalatında kullanılan bütün sac malzemeler özel işlemden geçirilmektedir. Bu sayede araçtan daha yüksek performans elde etmek mümkün olurken otomotiv üretiminin de aksamadan devam etmesi sağlanmaktadır. Peki, Sarıyıldız Lazer metal işleme süreçlerinde size neler vadetmektedir? Bütün yönleriyle size sunduğumuz hizmetleri değerlendirmeye başlamalıyız.

Otomotiv üreticilerinin tercih ettiği metal çeşitlerine abkant büküm, lazer kesim, fiber lazer kesim ve kaynak gibi işlemlerle cevap veriyoruz. Parçanın özelliklerine ve sizden gelen taleplere bağlı olarak hareket ederken kaliteden taviz vermiyoruz. Siz de imalat süreçlerinizi hızlandıracak ve sorunsuz bir sürece ulaşmanızı sağlayacak olan çözümler için Sarıyıldız Lazer ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayın. Hızlı teslimat ve sorunsuz üretim sayesinde kaliteden yana tercih kullanın!