Mobilya

Mobilya, insan yaşamının hemen her anında ihtiyaç duyulan ürünlerin üretilmesine imkân sağlayan bir sektördür. Ev yaşamından ofise kadar farklı çözümleri sizlerle buluşturan bir alternatif olarak mobilya sektöründe imalatın en önemli unsuru malzemelerdir. Sac ve metal malzemelerle üretilen mobilyaların daha dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu da açıktır. Sarıyıldız Lazer olarak insan yaşamının önemli bir parçası olan mobilyalarla alakalı olarak kaliteli malzeme tedariki gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken de kaliteden taviz vermeyen bir bakış açısı benimsiyoruz. Siz de mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir marka olarak sac – metal ürünleri satın alacaksanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Sektöründe Kullanılan Sac Tipleri

Mobilya sektörü klasik bir kanepeden gösterişli ofis mobilyalarına kadar pek çok ürünün imal edildiği bir alandır. Bu çerçevede ihtiyaç duyulan malzeme skalası da o derece geniştir. Mobilyaların sağlamlığı, işlevselliği ve kalitesini arttırmak amacıyla tercih edilen sac çeşitleri de öne çıkmaktadır. Sarıyıldız Lazer olarak hem sac plaka hem de işlenmiş sac olarak tedarik aşamalarını tamamlıyoruz.

Mobilya ürünlerinde kullanılmak üzere tercih edeceğiniz sac çeşitleri genel olarak galvaniz sac, siyah sac, baklavalı sac, DKP sac, alüminyum sac, HRP sac ve Paslanmaz sac olarak bilinmektedir. Tüm bu çözümler daha kaliteli ürün ve uzun ömürlülüğü destekler. Üstelik imalatın daha profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için de avantaj sağlar. Siz de imalat aşamalarında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan hareket etmek adına Sarıyıldız Lazer ile ham sac ya da işlenmiş sac tercihinde bulunabilirsiniz.

Mobilya Sektörü ve Sac İşleme Hizmetlerimiz

Mobilya üretiminde genel düşünce sadece ahşap ürünlerin tercih edildiği olsa da sağlamlık konusunda çözüm üretmek adına metal ürünler de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu nedenle de metal ürünlerin işlenmesi sürecinde profesyonel çözümlerimizden destek alabilirsiniz. Peki, imalat sürecinizin en önemli parçası olan sac işlemede size neler vadediyoruz?

İmalatı gerçekleşecek ürün tipine bağlı olarak abkant büküm, lazer kesim, fiber lazer kesim, profil kaynak, profil ve boru kesim işlemleriyle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Dilediğiniz miktarda sacın kesilmesi ve işlenmesini sağlarken zamanında teslimat konusunda da harikalar yaratıyoruz. Siz de Sarıyıldız Lazer ile en makul çözümlere ulaşmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.