Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak, büyük işletmelerin mutfaklarında kullanılan ürünlerin imalatının yapıldığı sektördür. Büyük kazanlar, pişirme ocakları ve fırınlar gibi işlevsel ürünlerin imalatı gerçekleşen endüstriyel mutfak sektöründe kullanılan başlıca malzeme sactır. Çünkü ürünlerin sağlam ve kullanışlı olması açısından sac – metal ile üretilmesi gerekmektedir. Sarıyıldız Lazer olarak endüstriyel mutfak sektöründe faaliyetlerini sürdüren bütün müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Talepleri eksiksiz bir şekilde karşılarken kaliteli imalata da katkı sağlıyoruz. Sac çeşitleri ile alakalı doğru kararı vermek ve ham – işlenmiş sac talep edebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Sektöründe Kullanılan Sac Tipleri

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan sac çeşitleri ürüne ve imalat çözümlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de ne tür çözümlere başvurulacağına odaklanırken sac çeşitlerini titiz bir şekilde belirlemek gerekmektedir. Sarıyıldız Lazer olarak hem sac çeşitleri hem de işleme süreçleri ile sizlerin taleplerine iyi bir şekilde cevap verirken kaliteden taviz vermemeye de özen gösteriyoruz. Peki, sac konusunda ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyoruz?

İmalatını yaptığınız ürünlerin türü ve özelliklerine bağlı olarak geniş kapsamlı sac çeşitleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. DKP Sac, HRP Sac, Alüminyum Sac, Siyah Sac, Paslanmaz Sac, Baklavalı Sac ve Galvanizli Sac konusunda size uygun hizmetler sunuyoruz. Siz de ürünlerinize kalite ve performans katacak çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit! Sac çeşitleri arasından kaliteli olanı seçerek ihtiyaçlarınıza cevap verin!

Endüstriyel Mutfak Sektörü ve Sac İşleme Hizmetlerimiz

Sektörel anlamda farklı ihtiyaçlara cevap verme amacı güden Sarıyıldız Lazer olarak kalite ve performanstan taviz vermeyen bir anlayış benimsiyoruz. Geniş ürün gamımız ve hizmetler konusunda titizliğimizle bütün müşterilerimize uygun olanı sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda endüstriyel mutfak alanında imalat yapan markaların tercih ettiği ürünleri değerlendirerek hizmet sağlıyoruz.

Sacın ister ham ister işlenmiş bir şekilde tedariki için süreci yürütüyoruz. Sac kalınlığı ve ebatları konusunda herhangi bir sınırlama koymazken tercihe bağlı olarak tedarik sürecini belirliyoruz. Ham sac tedarikinde daha hızlı hizmetler sunarken işlenmiş saclarda teslimatın daha uzun olduğunu bilmenizi istiyoruz. Siz de üretim süreçlerinize uygun bir sac seçerek Sarıyıldız Lazer ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Abkant büküm, lazer kesim, fiber lazer kesim ve kaynak hizmetlerimizle size katkı sağlıyoruz.